Na golf za jediný den

Golf je geniální, úžasný, dokonalý. Patří k nejzdravějším a nejoblíbenějším činnostem člověka, je populární (před golfem je jen kriket a fotbal) a je na celém světě stejný – někde krásnější, jinde zajímavější.

Image

Golfové kluby jsou součástí celosvětové komunity, sdružují desítky milionů golfistů a členství v nich je často prestižní a drahou záležitostí. Ale také to tak být nemusí.

Známe způsob, jak začít hrát golf levně a rychle. Bez členství v klubu a bez zbytečně náročných zkoušek, s radostí a příjemně.

Přivedeme vás během jediného dne na golfovou cestu, po které potom už půjdete sami.

Trenéři, se kterými spolupracujeme, jsou zkušení a příjemní, našimi kurzy už prošly stovky golfistů. Cestu ke golfu jsme začali ukazovat v roce 2003 a nejoblíbenější byly zahraniční pobyty - ve Španělsku na krásném hřišti Alhaurín, potom ve španělské Marbelle, potom v Itálii – Cervia, Rimini, Padova. U nás samozřejmě na Konopišti a na mnohých cvičných loukách přímo v Praze, v Poděbradech, v Karlových Varech a dalších krásných místech.
Image
Image

Za jeden den vám představíme golf - ukážeme vám všechny důležité golfové údery tak, že si je sami budete moci trénovat, seznámíme vás s pravidly, vysvětlíme vám systém pohybu na hřišti a poradíme, jak pořídit levné vybavení a kde můžete okamžitě hrát bez složení zkoušek golfové způsobilosti.

Po jednodenním kurzu u nás budete opravdu moci jít sami na veřejné golfové hřiště a hrát golf. Tato hřiště mají řadu výhod – především jsou levnější – green fee je většinou několik stovek korun (od 250 Kč) a platí často celý den! Objednejte si některý z našich kurzů pro sebe nebo jej darujte někomu blízkému.

Image
Image

Nebudete potřebovat nic výjimečného – běžné sportovní oblečení a boty, krém s ochranným faktorem podle vaší volby v případě slunečného počasí, při dešti něco nepromokavého.

V ceně kurzu je zapůjčení základního vybavení – hole, míčky

Na našich stránkách jsou základní informace ke stažení, které když si přečtete před kurzem, budou pro vás užitečné, když to nestihnete, nic se neděje, dozvíte se je jinak.

 

Přihlaste se na kurz teď hned. Neváhejte, neodkládejte rozhodnutí začít hrát golf na jindy, věřte, že TEĎ je ten nejlepší okamžik. 

Golfová moudrost:

Existuje celá knihovna příruček, videí a pouček, jak se zlepšovat v golfu, ale je jen jedna rada, která zaručeně funguje: Začít hrát golf dřív!


Těšíme se na vás
Leoš Kopecký, golfový publicista, autor knihy „Jak na golf“
a Jakub Patočka, specialista na golfovou turistiku, trenér golfu

Doporučujeme
golfcesty       europcar       benefit plus       Benefit Plus       benefit plus       Pluxee